Jak hubnout správně …

Přístroje k výrobě ionizované a zásadité vody jsou velice vhodné pro odkyselení organismu, což je nezbytná podmínka k úspěšnému řešení nadváhy …

Překyselení těla aneb je-li naše tělo překyseleno, šance na zhubnutí se výrazně snižují.

Abychom mohli snížit svoji váhu, potřebujeme mít v těle správně nastartované metabolické procesy. Ty však fungují správně pouze tehdy, je – li pH našeho těla okolo hodnoty 7 pH. Tělo pak může dobře spalovat tuky a zbavovat se přebytečné vody, kterou zadržovalo k „ředění“ kyselého prostředí v těle.

Pozor! To, že je potravina kyselá, neznamená, že je kyselinotvorná (např. citron). Kyselinotvorná potravina je taková, při jejíž metabolické přeměněn vzniká více kyselin než zásad. Při dnešním způsobu výroby a zpracování potravin je  kyselinotvorných většina potravin. Bílý cukr, bílá mouka, maso, ztužené tuky, cigarety, káva, alkohol a další potraviny ničí zásadité látky. K tomu můžeme přičíst i stres a nervové vypětí, které se rovněž starají o tvorbu kyselin v našem těle. Zásoby zásaditých látek jsou tak v těle pravidelně likvidovány.

Orientační test zakyselení organismu můžeme provádět pomocí testovacích pH proužků na moči. Hodnota by se měla pohybovat od 6,8 do 7,4 pH.

Kyselost v těle se významným způsobem dá ovlivnit pitím ionizované vody, která efektivně napomáhá při neutralizaci  kyselého prostředí v těle. Navíc se jedná o ekonomicky příznivé řešení ve srovníní s užíváním potravnch doplňků. 

Nabídka zařízení…